Poznaj autorki

Magda Bebenek, intopassion.com

Magda Bebenek, intopassion.com

Dwudziestokilkuletnia podróżniczka, tancerka i dziennikarka aspirująca do tego, by inspirować innych. Uważa, że życie jest nieprzerwanym ciągiem przygód i tak też powinno być traktowane, by jak najwięcej zobaczyć, poznać i doświadczyć. Obecnie w prawie trzymiesięcznej podróży do Indii, gdzie będzie uczyć się tańczyć, medytować w ashramie i zbierać materiały do książki.

Ula Fiedorowicz, adamantwanderer.blogspot.com

Ula Fiedorowicz, adamantwanderer.blogspot.com

Życie podporządkowuje podróżom, a kiedy nie ma jej w drodze, studiuje w Anglii. Obserwuje, fotografuje, umie cieszyć się prostymi rzeczami. Od zaliczania turystycznych atrakcji woli wsiąkać w codzienność odwiedzanego miejsca. Otwarta na smaki kuchni świata, nie brzydzi się najdziwniejszych potraw. Na blogu lubi publikować subiektywne przewodniki z alternatywnymi miejscami i restauracjami wartymi odwiedzenia.

Paulina Grabara, intopassion.com

Paulina Grabara, intopassion.com

Właścicielka agencji Destino Communications, która zajmuje się promocją i komunikacją marek z branży modowej i turystycznej. W każdej wolnej chwili podróżuje, a potem to opisuje czasem w magazynach lub na blogu w natemat.pl.

Tatiana Maciejewska

Tatiana Maciejewska

Tropicielka okazji, poszukiwaczka tanich lotów i promocji hotelowych. Kocha śródziemnomorskie klimaty. Wielbicielka hiszpańskiego słońca i jedzenia. Muzea i zabytki nie są nr 1 na liście jej turystycznych celów.  Podróżuje po to by zwolnić, pobłądzić i poobserwować. Zamiast pocztówek przywozi  klimat miejsca pozostający zarówno w głowie jak i w obiektywie. 

Anna Matyjewicz, intopassion.com

Anna Matyjewicz, intopassion.com

Studiowała dziennikarstwo, obecnie pracuje w agencji PR Destino Communications. Uwielbia wszystko co włoskie – jedzenie, kulturę i język. Kocha podróże. Zwiedzanie zawsze rozpoczyna od galerii, lokalnych kawiarni i second hand’ow!

Podróż za podróż.
Wygraj wyprawę życia!

Pokaż najlepsze zdjęcia ze swojej podróży i podziel się
wrażeniami. Zainspiruj innych do poznawania świata!

Weź udział w konkursie

Babskie sprawy

Jak w trakcie emocjonującej wyprawy poradzić sobie w "te dni"? Poznaj zdanie ekspertów i wypróbuj niezawodną ochronę.

Zobacz poradnik
Poznaj autorki

Blogerki polecają

Planując zwiedzanie Meksyku po Mexico City, niewiele się spodziewałam. A jednak...

Zobacz więcej Moje własne, kameralne Mexico City